Podłogi drzwi drewniane Gdynia Gdańsk Elbląg

PANMAR WOOD jest częścią grupy Panmar powstałej w 1990 roku. Podstawowym celem firmy Panmar jest produkcja najwyższej jakości podłóg z drewna litego. Drewno dębowe to główny surowiec stosowany w produkcji podłóg Panmaru.

Lita deska podłogowa Panmar Wood to produkt ekologiczny, idealny dla osób dbających o zdrowie swoje i swojej rodziny. Deski Panmar nie zawierają substancji rakotwórczych ani toksycznych klejów, to także piękno i styl odkryte na nowo dzięki nowoczesnym metodom produkcji.

Firma postawiła na drewno dębowe, które od wieków cenione jest za wytrzymałość i niezwykłą trwałość. Panmar pozyskuje drewno na swoje podłogi z lasów certyfikowanych, czyli takich, w których zezwolono na wycinkę drzew bez szkody dla środowiska. Podłoga ma 21 mm grubości i wyróżnia ją trwałość powłoki wykończeniowej oraz łatwość napraw i renowacji.

 

Materiał użyty do produkcji podłóg w Panmar Wood jest zawsze najwyższej jakości ponieważ wszystkie produkty na każdym etapie wytwarzania poddane są wnikliwej kontroli. Cała kolekcja desek obejmuje aż 20 wzorów zróżnicowanych pod względem klasy drewna, rodzaju wykończenia powierzchni oraz koloru. Dzięki temu podłoga Panmar Wood doskonale podkreśla charakter każdego wnętrza.

Kontakt

Salon Gdańsk

Rafał Lipiński

al. Grunwaldzka 211
City Meble
80-266 Gdańsk

Mobile: 503 800 354

wyceny@podlogiskalski.pl


PN - SOB: OD 10 DO 20

Salon Gdańsk

Mariusz Skalski

al. Grunwaldzka 211
City Meble
80-266 Gdańsk

Mobile: 600 234 549

gdansk@podlogiskalski.pl


PN - SOB: OD 10 DO 20